Ücretsiz Programlama Dili Kursları

Ücretsiz Programlama Dili Kursları

sololearn.com ile Hareket Halindeyken Öğrenmeye Devam Edin!
Öncelikle yeniden merhaba;
Tavsiyem, programlama dili öğrenmek isteyen ve benim gibi bu yola yeni yönelmiş arkadaşlarımız için olacak.

Bildiğiniz üzere internet ortamında devasa denilecek boyutlarda kaynak bulmak mümkün. Fakat bulunan kaynaklar ne kadar bize hitap ediyor, ne kadar planlı ve programlı bunlar tartışılabilir. Ayrıca öğrenmek için sadece bilgisayar başında mı olmalıyız? Seyir halindeyken ya da bilgisayar başında değilken de öğrenmek mümkün değil mi?

Sololearn başlagınç seviyesindeki ve nereden başlayacağını bilemeyen kullancılara yönelik, farklı programlama dilleri için bize ücretsiz eğitim imkanı sunmaktadır.
C++ , Java, Pyton 3, Javascript, PHP, C#, Swift, Ruby, Jquery, HTML 5, CSS 3 ve SQL gibi konularda akıcı ve anlaşılır anlatım teknikleri kullanılarak hazırlanan kurslardan faydalanabilirsiniz. Etkileşimli olarak hazırlanan içeriklerin anlaşılma konusunda fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Ayrıca bize

https://code.sololearn.com

adresinde de üzerinde çalıştığınız programlama dili ile ilgili kodları derleyerek deneme ortamı sunuyor.
Yardım almak için veya akran SoloLearners’ın öğreniminin geliştirilmesine yardımcı olmak için Q&A tartışmalarına katılabilirsiniz.

Diğer öğrenenlere meydan okuyarak becerilerinizi oyun eşliğinde test edebilirsiniz. Ve eğitimlerin sonunda Sololearn sertifikaları almaya hak kazanabilirsiniz.

Google Play, App Store, Windows Phone Store da uygulamalarını bulacağınız gibi web browser üzerinden de eğitimlerinize devam edebilirsiniz.
Şunu da eklemekte yarar var. Eğitimler İngilizce.
Öğrenmek isteyen ve katılan herkese iyi dersler dilerim. 🙂


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir